top of page

אודות

%D7%99%D7%95%D7%92%D7%94%20%D7%9E%D7%93%

סטודיו גאלופ ליוגה ופילאטיס מזרן התחיל כסטודיו ביתי בשיכון ותיקים ברמת גן והוקם למטרת הוראה פרטית וקבוצות קטנות. כדרך הטבע הסטודיו צמח ושאף לצאת מגבולות הדירה הנפלאה ששימשה כמשכנו עד אז. כיום, משכננו החדש נמצא בין שכונת חרוזים לשיכון ותיקים ברמת גן.

 

הסטודיו נגיש ומזמין, מרווח, חדיש, מרענן ומאפשר טווח שעות פעילות רחב ומגוון יותר מבעבר. יחד עם השינויים, השאיפה היתה לשמור על הערכים שעליהם גדלנו - המקצועיות, ההקשבה, היחס, הקשר האישי, היציבות, האיכפתיות, החום והאסתטיות. הלימוד בקבוצות קטנות מאפשר להמשיך במימוש ערכים אלו ומסייע ביצירת אוירה מלטפת וסביבה אופטימלית ללמידה ושיפור, בביטחון ומוכנות אישית של כל מתאמן, ביחד ובנפרד.

 

בסטודיו כל אחד ואחת יכולים ללמוד ולתרגל את השיטות המוכחות ביותר לשמירה על הגוף והנפש, בדרך הפשוטה ביותר ועל פי קצב אישי. אפשר להתנסות בשתי השיטות, לבחור אחת מהן או לשלב את שתיהן.

 

תרגול נכון ומדויק של יוגה ופילאטיס מסייע בשמירה על כושר גופני, בהגנה על המפרקים והשרירים, במניעה של נזקים גופניים ובשיקום הגוף לאחר פציעות.

 

במהרה ניתן יהיה להבחין בתוצאות – הנוקשות הפיזית תיעלם, הכאבים יישכחו וטווח התנועה יגדל. הגוף יתחטב, יהיה ארוך וגמיש, השרירים יתחזקו, הבטן תהיה אסופה פנימה, עמוד השדרה יהיה חופשי ובריא יותר, היציבה תתאזן והקואורדינציה תשתפר. אחרי כל אימון תרגישו מלאי אנרגיה ותחושו רגועים ובטוחים יותר בגופכם.

 

* כאבים כרוניים כמו כאבי גב וכאבי מפרקים מטופלים באמצעות הנחיה ממוקדת להגברת
המודעות והתייחסות ספציפית לאיזורים הרגישים בגוף.

 

* נשים בהריון ולאחר לידה מקבלות ליווי אישי והנחיה מדויקת לאימון הנדרש במהלך תקופה זו. אימון נכון של תרגילי חיזוק ומתיחות מסייע לשיכוך כאבי גב ומפרקים ולהגברת תחושת העירנות במהלך תקופת ההריון ולאחריה.

 

* שיעורים פרטיים מלווים בתכנית אימונים אישית המובנית במיוחד עבור המתאמן לפי צרכיו האישיים. התכנית מיועדת לשפר את יכולותיו הפיזיות והמנטאליות כאחד ולשמור על בריאותו. יתרונותיו של האימון האישי בכך שהוא יעיל במיוחד בשיקום לאחר פציעות טראומטיות ונותן מענה אידיאלי להתמודדות עם החששות המלווים בכך. האימונים האישיים מותאמים ללוח הזמנים של המתאמן ולכן אידיאלים גם למי שעיסוקיו מצריכים גמישות מבחינה זו.

 

הניהול וההוראה בסטודיו גאלופ נעשים על ידי סבסטיאן כץ, ד"ר לביוכימיה. מורה מוסמך ליוגה מטעם קמפוס שיאים שבאוניברסיטת תל אביב, קורס שהועבר על ידי יעל זיו ומטפל ביוגה תרפיה בדרך הסווסטה יוגה, קורס שהועבר על ידי איריס קליין באלה יוגה בתל אביב.
אחרי 15 שנות עבודה כמדען בתחום הביוכימיה, סבסטיאן עזב את הקריירה שלו כדי ללמוד וללמד יוגה, האהבתו. כבר כמה שנים שנושם יוגה מהבוקר ועד הלילה. מלמד יוגה ומדיטציה בסטודיו גאלופ ומטפל ביוגה תרפיה במפגשים אחד על אחד.

מוזמנים לרכוש כלים לחיים מאוזנים, מבחינה פיזית ומנטלית.

סבסטיאן כץ

bottom of page