ענבל ברנר.jpeg
תומר ברדוש.jpg
סבסטיאן כץ
  האטה - ויניאסה יוגה - יוגה תרפיה - מדיטציה

ד"ר לביוכימיה. מורה ליוגה מטעם קמפוס שיאים שבאוניברסיטת תל אביב. ומטפל ביוגה תרפיה מטעם "אלהיוגה", תל אביב. מנהל הסטודיו.

כשהייתי ילד תירגלתי יוגה עם ספרים שהגיעו לידיי. במשך השנים הניצוץ של היוגה הלך וגדל. לאחר כ-15 שנים כמדען, שיניתי כיוון והתחלתי ללמוד וללמד יוגה על בסיס קבוע. היום, נושם יוגה מהבוקר עד הלילה. בעיני, יוגה משנה חיים, השאיפה שלי היא לחלוק עם תלמידיי את עוצמתה.

דניאל מנחם
פילאטיס

מדריכת פילאטיס מזרן, מוסמכת מטעם הג'ימנסיה. סטודנטית לעיצוב פנים במכללת Hit בחולון.

האהבה והחיבור לפילאטיס החלה בעיקר מהאהבה לתנועה וחיבור לגוף. פעילות גופנית שמרגיעה, מאזנת ומאתגרת. אני חלק מהעולם הגופני עוד כשהייתי ילדה, בתור רקדנית, מדריכת ספורט בצבא ומהבית. ההחלטה לקחת את זה צעד קדימה היא מתוך רצון להתחבר ולהבין יותר את הקשר בין הגוף לנפש.

ענבל ברנר
פילאטיס

מורה לפילאטיס מטעם קמפוס שיאים. בוגרת קורס mental wellness במכללת גומא, סטודנטית למחול באקדמיה למחול בירושלים.
 

מאז שאני זוכרת את עצמי אני מחוברת לתנועתיות ונשימה. באה מרקע של מחול מודרני וקלאסי במשך כיותר מעשור,
כשפגשתי את התורה של ג׳וזף פילאטיס הרגשתי שמצאתי את השילוב הנכון ביותר בין גוף ונפש, חיזוק וגמישות הגוף, נשימה והעצמה אישית. 
מתרגלת פילאטיס קרוב ל-10 שנים מאמינה בשיטה הקלאסית ובדרך שלה לחזק את הגוף תוך חיבור פנימה דרך הנשימה.

הילה מטלון
אשטנגה-ויניאסה יוגה

מורה לאשטנגה-ויניאסה יוגה מטעם "יוגה לבונטין " וארגון "Yoga Alliance" בהכשרתם של נטע ברנע ודורון חנוך. מורה ליין יוגה מטעם ,Yoga Alliance בוגרת קורס אנטומיה והתאמה של היוגה במרכז Samahita בתאילנד.

רקדתי רוב חיי, ולאחר שהפסקתי בזמן הצבא החל ניתוק ביני לבין עצמי. לאחר חיפוש דרך חדשה  גיליתי את היוגה.

לאט לאט העמקתי בחכמה ובפילוסופיה של היוגה והתאהבתי. התרגול הפך לחלק אינטגרלי ממני לאחר שגיליתי את האשטנגה יוגה. מצאתי כי התמדה בתרגול מבלי להיתלות בפירות שלו, התחברות לעצמי בעזרת הנשימה והתבוננות פנימה נותנים לי כלים לאושר, רפואה, שלווה ונוכחות בחיי.

בעלת תשוקה ללמוד ולהרחיב את הידע, ולחלוק את המתנות של איחוד גוף-נפש-תודעה בתרגול דינאמי ומאוזן.

תומר ברדוש
פילאטיס

מדריך פילאטיס מטעם בית הספר האמריקאי PSC להכשרת מורי פילאטיס וסטודיו נעים.
סטודנט לקולנוע באוניברסיטת ת"א.

 

את דרכי בתרגול גוף-נפש התחלתי בהודו עם היוגה ולאחר מכן, נחשפתי גם לשיטת הפילאטיס המדהימה. החוויה העוצמתית של תרגול פיזי מלווה במיינדפולנס הדהימה אותי וממשיכה עד היום. אני מאמין בתרגול נוכח, מודע, נעים ומאתגר.
חשוב לי להעניק לתלמיד/ה דיוק ומהות לתרגול הן מהבחינה הפיזית והן מהבחינה המנטלית.
בעיני היכולת של הגוף להשתכלל ולהשתפר בכל רמה וגיל היא מה שמקנה בסופו של דבר עצמאות ושחרור אמיתי.

דנה שובל
פילאטיס

מדריכת פילאטיס מזרן מטעם קמפוס שיאים. בעלת B.A במדעי ההתנהגות וכיום סטודנטית לתואר שני בטיפול בתנועה, במכללה לחברה ואומנויות בנתניה. רקדנית לשעבר בלהקה של ענבל פינטו ואבשלום פולק וכיום מנהלת חזרות בפרוייקטים של מחול ותיאטרון.

ענת מירב.jpeg
סיירה.jpeg
 ענת מירב עוז
פילאטיס

מורה לפילאטיס מטעם סטודיו נעים. מוסמכת כ-CMA אנליסטית של תנועה מטעם מרכז לאבאן ניו-יורק ומכללת וינגייט. מטפלת בקרניו סקראל. בעלת BA בחינוך וצילום מטעם מכללת ויצו חיפה.

הגעתי לפילאטיס לאחר שנים רבות כרקדנית מקצועית וכמורה למחול מודרני.

בשיעורי הפילאטיס אני מכוונת לעבודה סומטית: הגוף והחיבור הפנימי נמצאים בלב התנועה. בשיעור יש שילוב בין בניית הגוף והצבת אתגרים לבין הפניית תשומת הלב של התלמיד לגופו, לקצב האישי, תבניות תנועה מוכרות וגם היכרות עם אפשרויות חדשות. הכל מתוך כבוד רב לגוף ולא רק לראש.

 סיירה פצרוסי
וינאסה יוגה - אשטנגה יוגה

מורה ליוגה בוגרת קורס בהנחית אריאן וועד בתל אביב וקורס וינאסה מתקדמת בגואה, הודו. 

אני חצי גואטמלאית-חצי איטלקיה ומתגוררת בתל אביב מזה 12 שנה. אוהבת ספורט, תנועה ותזונה בריאה. התחלתי לתרגל יוגה לפני כ10 שנים והתאהבתי בה. אחרי הקורס הראשון שלמדתי התחלתי ללמד ולשלב הוראה עם העבודה שלי בהיי-טק עד שב2019 החלטתי להתפטר, לנסוע להודו ולהמשיך ללמוד. כשחזרתי לארץ התחלתי ללמד יוגה באופן מלא.
המטרה שלי כמורה היא לחלוק את התשוקה שלי ליוגה ואת הידע עם כמה שיותר אנשים כדי שיחוו את יתרונות היוגה בעצמם.